90-046 Łódź, ul. Wodna 40, tel.: +48 42 25 36 200, e-mail: wsselodz@pis.lodz.pl
Telefon alarmowy: +48 697 992 297 (czynny całodobowo)

AKTUALNOŚCI

5 maja 2015
Wykład „Lasy w Łódzkiem – piękno, turystyka, bezpieczeństwo zdrowotne”

Co możemy robić w lesie wiosną? Liczba pomysłów nieskończona. Bierzemy głęboki wdech czystego powietrza i podążamy szlakiem turystycznym. Podziwiamy – w górze błękit i korony drzew, na dole wiosenne grzyby. Poza tym przyjemny akompaniament leśnych głosów i szumów, pośrednia (lub bezpośrednia) bliskość ze zwierzętami, przedzieranie się przez światy roślin. A wieczorem upragniony odpoczynek: biwak, ognisko i chwila podsumowującej refleksji. Lasy to cała masa piękna, bezcennych wrażeń... ale też szczypta zagrożeń dla zdrowia.

Wszystkich zainteresowanych atrakcyjnym i jednocześnie bezpiecznym spędzaniem czasu w lesie, 14 maja br., o godz. 12, zapraszamy do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi na wykład „Lasy w Łódzkiem – piękno, turystyka, bezpieczeństwo zdrowotne”.

więcej »
Grypa i zachorowaniaSzczepienia ochronneInformacja dla osób wracających z AfrykiEpidemia EboliHigiena rąkDopalaczeStres w pracyOcena stanu sanitarnego woj. łódzkiego w 2014 r.Obszarowa ocena jakości wody przeznaczonej do spożyciaOstrzeżenia publiczneProfilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu