90-046 Łódź, ul. Wodna 40, tel.: +48 42 25 36 200, e-mail: wsselodz@pis.lodz.pl

AKTUALNOŚCI

23 października 2017
Wirusowe zapalenie wątroby typu A

Dbaj o higienę rąk, myj żywność, pij bezpieczną wodę, zaszczep się...

więcej »
20 października 2017
Europejski Tydzień Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy 2017

Przyszły tydzień będzie Europejskim Tygodniem Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (23–27 października), przebiegającym w ramach kampanii informacyjnej „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie” Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU-OSHA).

więcej »
20 października 2017
Komunikat Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Łodzi z dnia 20 października 2017 r. dotyczący jakości wody do spożycia (wodociągi Krzyż-Parcice i Żdżary)

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi informuje, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wieruszowie stwierdził przydatność do spożycia wody w wodociągach zbiorowego zaopatrzenia Krzyż-Parcice i Żdżary, znajdujących się na terenie powiatu wieruszowskiego.

więcej »
20 października 2017
Informacja

Informacja dotycząca przyjmowania próbek do badań laboratoryjnych w dniach 30 i 31 października br.

więcej »
18 października 2017
Komunikat Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Łodzi z dnia 18 października 2017 r. dotyczący jakości wody do spożycia (wodociągi Krzyż-Parcice i Żdżary)

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi informuje, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wieruszowie stwierdził pogorszenie jakości wody do spożycia pod względem mikrobiologicznym w wodociągach zbiorowego zaopatrzenia Krzyż-Parcice i Żdżary, znajdujących się na terenie powiatu wieruszowskiego.

więcej »
18 października 2017
VII Wojewódzki Konkurs Kulinarny „Jem smacznie, zdrowo i kolorowo”

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi zaprasza do wzięcia udziału w VII Wojewódzkim Konkursie Kulinarnym „Jem smacznie, zdrowo i kolorowo”. Konkurs kierowany jest do uczniowów klas V, VI i VII szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych woj. łódzkiego, uczestniczących w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj formę!”. 

więcej »
facebookGrypaOstrzeżenia publiczneSzczepienia ochronneSzczepienia.infoOcena stanu sanitarnego woj. łódzkiego w 2016 r.DopalaczeObszarowa ocena jakości wody do spożycia woj. łódzkie 2016Bezpieczni na starcie